Medikal Cilt Bakımı

ProFacial medikal cilt bakımı

Profacial ile Medikal Cilt Bakımı

Profacial cilt problemlerınde en iyi ve en etkılı kombine cilt bakım ,cilt yenileme ,akne ve leke tedavisi yöntemidir. Profacial, akıllı yazılım ve işlemci teknolojisi geleneksel cilt bakım yöntemleriyle birleştirilerek kusursuz bir bakım uygulamasıdır. Hidro dermabrazyon teknolojisi Profacial ile birlikte gelen en etkili cilt bakım uygulamasıdır.

HİDRODERMABRAZYON

Derinlemesine cilt temizligi uygulaması için kullanılır.

BİOTERAPİ

Lifting özelliği ile hücre geçirgenliği artar. Cildin su ve solüsyon emişi daha iyi hale gelir. Cilt yüzeyindeki kandaki oksijen miktarı artar kollajen ve elastin hücrelerinin aktivitesini artırır. Bu uygulama da cilt daha yumuşak daha esnek daha parlak bir hale gelir.

RADYO FREKANS

Ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Doku ısınmasının yönlendirilmesiyle ,cilt altı kollajen yapılarının daralmasına, küçülmesine, gerilmesine, kırışıklıkların hafiflemesine yardımcı olur.

ULTRASON

Uygulama ürünlerinin ve solusyonlarının cilt altı dokuya geçişini sağlar. Mikro sirkülasyon ve cilt yenilenmesine yardımcı olur.

demet özdemir

Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz    UYGULAMA ALANLARI
  • Cilt elastikiyenin düzeltilmesinde
  • Cilt dokusunun kalitesinin artırılmasında
  • Yağlı ve geniş gözenekli cilt problemlerinde
  • Cilt leke tedavilerinde
  • Cilt renginin iyileştirilmesinde
  • Cildin toparlanması ve ince çizgilerin düzeltilmesinde etkilidir.

Klasik Cilt Bakımı

Cildin ihtiyacına uygun, tamamen profesyonel ürünler kullanılarak uzmanlar tarafından gerçekleştirilen cilt bakımı, yaklaşık 1,5 saat süren derinlemesine temizleme işlemdir. İlk olarak cilde ön temizleme, peeling ve tonik yapılır; ardından gözenekleri açmak için buhar verilir. Maske uygulamasıyla devam eden cilt bakımı, nemlendirici masajıyla tamamlanır.

İşlemin sonunda yağ ve kir ile tıkalı olan gözenekler açılırken cilt, esnekliğini ve parlaklığını geri kazanmış olur. Bu işlemin 28 günde en az bir kere yapılması önerilmektedir.

Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz...

Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.

0543 893 92 79

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesini aramak için tıklayın

medikal-cilt-bakımı

Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz