Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin yoğunlaştırılmış ışık enerjisi kullanılarak sağlıklı ve kalıcı bir şekilde yok edilmesidir. Epilasyon işlemi için seçilen ışık cildin üst tabakasından geçer, kıl köküne gelir ve kıl kökündeki kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir. Emilen enerji kıl kökündeki ısıyı yükseltir ve kıl kökünü tahrip eder. İşlem gerçekleştirilirken kullanılan soğutma sisteminin güçlü olması, ciltte oluşabilecek olası yanıkları önlemek ve işlem esnasındaki acı hissini azaltmak açısından önemlidir.

Lazer epilasyon, göz çukuru, burun içi ve kaşlar hariç vücudun her bölgesine uygulanabilir.

buz lazer epilasyon

Soğuk Hava Üflemeli Lazer Epilasyon

Soğuk hava üflemeli lazer epilasyon, 630-1210 nm dalga boyunda beyaz ten, kalın kıllarda etkili bir sistemdir. 30-35 derece dolaylarında etkin bir soğutma sistemi, lazer epilasyon tedavisini kolaylaştırır ve acı hissini azaltarak konforlu bir tedavi imkanı sunar. Soğuk hava üflemeli lazer epilasyon, cilde temas etmeden atış yapılarak uygulanmaktadır.

Cilde zarar vermeden kıl köküne ulaşan bu ışık, vücut içerisinde artık madde bırakmaz. Acısız, kalıcı ve zahmetsiz bir epilasyon sunan soğuk hava üflemeli lazer epilasyon kişiye özel başlığı sayesinde hijyen ve konforu en üst düzeyde sağlar.

Buz Lazer ile Konforlu Lazer Epilasyon

BuzLazer en ince ve en açık renkli tüylerde bile çok etkili, tamamen acısız ve dört mevsim uygulama yaptırabileceğiniz son teknoloji lazer epilasyon sistemidir. Uygulanan bu eşsiz uygulama ile en zor ve inatçı tüylerinizden kısa sürede kurtulmak artık çok kolay. Erkeklerin de en çok tercih ettiği sistem olan BuzLazer™ cildi eksi 3 dereceye kadar soğutarak istenmeyen tüyleri birdaha geri gelmemek üzere doldurarak yok ediyor.

lazer epilasyon merkezi

Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı KullanabilirsinizLazer Epilasyon Uygulanamayan Durumlar

 • Melanin pigmentine sahip olmayan beyaz, gri, sarı ve kırmızı kıla sahip olmak
 • Hormonar bozukluklar
 • Cilt lezyonları
 • Solaryuma girmiş olmak
 • Cildi soyma etkisi gösteren ilaçlar kullanmak
 • 16 yaş altı, ergenlik sürecinde bulunmak
 • Metal proteze ya da kalp piline sahip olmak
 • Kortizon tedavisi görmek
 • Ateşli bir hastalık, vitiligo hastalığı, kanser veya sara hastalığına sahip olmak
 • Hamilelik ve emzirme dönemi
 • Uygulama öncesinde son 4 hafta içinde depilasyon yapılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Seansa gelirken krem, parfüm benzeri ürünler kullanılmamalı, kimyasal veya bitkisel peeling uygulanmamalıdır. Uygulama sonrasında bölgeye soğutucu ve nemlendirici işlemler uygulanır. Epilasyon sonrası güneşlenilmemeli, solaryuma girilmemeli ve 48 saat sıcak su temasından kaçınılmalıdır. Yüz epilasyonlarından sonra 24 saat makyaj malzemesi kullanılmamalıdır.

  Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz...

  Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.

  adana lazer epilasyon

  0543 893 92 79

  Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesini aramak için tıklayın

  Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz