Gloria Beauty Center - EL & AYAK BAKIMI

El ve ayak bakımı kadın-erkek hepimizin önem verdiği konulardan biridir. Temiz tırnaklar insanın kişisel temizliğine ne kadar önem verdiğinin göstergesidir. Sağlıklı, bakımlı ve şık ellere ve ayaklara sahip olmayı herkes ister.Merkezimizde el-ayak bakımı çok önem verdiğimiz alanlardan biri olup, aşağıdaki farklı hizmetler ile sağlanmaktadır.

KALICI OJE
El bakımında önemli yer tutan tırnaklara, sabitleme cihazıyla uygulanan özel ojeler 2-4 hafta kalıcılık gösterir. Bu özel ojeler elleri güzel gösterirken aynı zamanda tırnakların ihtiyacı olan vitamini verir ve sağlıklı bir kullanım sağlar. Bu uygulama sayesinde zamandan kazanırken ellerin güzelliği uzun süre korunmuş olur.

PROTEZ TIRNAK
Tırnak yeme, şekil bozukluğu, sararma, tırnak çizgileri, kırılma ve soyulma problemi yaşayan kişiler tarafından tercih edilen protez tırnak uygulaması, tırnak benzeri malzemelerin el ve ayak tırnaklarına yerleştirilmesi ve sabitlenmesi işlemidir. Akrilik ve jel olmak üzere iki şekilde yapıştırılabilen bu protezler, UV ışınları yardımıyla kurutulur ve sabitlenir. Protez tırnakların kalıcılığı 4-6 ay arasında değişir.

PARAFİN
Parafin, kimyasal olmayan tamamen doğal bir maddedir. El ve ayaklar, içinde canlandırıcı etkisi olan meyve özleri barındıran parafinin içine daldırılır. Çıkarılıp streçlendikten sonra 10-15 dakika beklendikten sonra parafin soyulur ve nemlendirici uygulanır. Özellikle kışın tercih edilen bu bakım türünün haftada en az 1 kere uygulanması tavsiye edilir.

adana güzellik merkezi


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz


AYAK DETOKSU
Gün boyu ayakkabının içinde kalan, koku ve deri problemi olan ayakları ferahlatmak ve yorgunluğunu almak için yapılan ayak detoksu, ayak sağlığını korurken aynı zamanda hayat kalitenizi artırır. Özellikle nasır problemi olanların ayak yumuşatmasında oldukça etkilidir. Vücudun dengesine kavuşması için oldukça önemli bir uygulamadır.

MANİKÜR & PEDİKÜR
Manikür günümüz şartlarında hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçemediği el ve tırnak bakımıdır. Pedikür ayak sağlığı ve ayak rahatlığı açısından herkesin uygulama yaptırması gereken bir bakımdır. Ne zaman el ve ayaklarınızın görünümü sizi rahatsız ederse, o zaman manikür ve pedikür uygulamasının zamanı gelmiş demektir.
Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz...
Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.


0543 893 92 79

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesini aramak için tıklayın


adana güzellik merkezi


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

Gloria Beauty Center - Güzelyalı
  • Adres: Güzelyalı Mah. 81100 Sk. Rıza Bey Plaza B Blok, Kat: 1, D: 2 Çukurova / ADANA

  • Telefon: (0322) 233 00 06

Gloria Beauty Center - Ziyapaşa
  • Adres: Ziyapaşa Bulvarı Kurtuluş Mahallesi Birlik Apartmanı 11/ 5 Seyhan / ADANA

  • Telefon: (0322) 503 43 43

Sosyal Medya