Etkili Bölgesel Zayıflama Yöntemi

LPG ile İncelme

LPG, uzun yıllardır bölgesel yağların ve selülitlerin tedavine destek amaçlı kullanılan ve cerrahi olmayan etkili yöntemlerden biridir.

LPG LIPO M6 kendine özel LİPOMASAJ tekniği ile döner motorize başlıkları sayesinde bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kolajen liflerin aktivitesini arttırıp dokuları yenilemeye, cildi eski elastikiyetine kavuşturmaya yardımcı olur.

LPG halk arasında vakum yöntemiyle zayıflama olarak da bilinmektedir. Kozmetik ürünler spor ve diyetin bittiği yerde, LPG Endermoloji devreye giriyor ve selülit tedavisinde, bölgesel vücut inceltmede büyük ölçüde yardımcı oluyor. LPG LIPO M6 ile yapılan uygulamaların diğer yöntemlere göre en önemli özelliği cihazın selülit tedavisinde destek olması bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış, FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) kalite belgeli tek cihaz olmasıdır.

LPG Hangi Amaçla Kullanılıyor?

LIPO M6 içinde barındırdığı patentli 4 ayrı dönüş tekniği ile kişiye özel program oluşturma olanağı sağlar. Bu da selülit, yağ, sarkıklık, gevşeklik, ödem gibi en temel vücut problemlerinin giderilmesinde kişiye özel çalışılmasını sağlamaktadır. LPG halk arasında selülit masajı, vakum yöntemiyle zayıflama, bölgesel zayıflama cihazı adıyla da bilinmektedir.

LPG Nasıl Uygulanıyor?

LPG uygulamasının problemin farklılığına göre haftada 2-3 gün 12-20 seanslarda uygulanması tavsiye edilir. LPG uygulama süresi 35 dakikadır. Uygulama sırasında kişiye özel uygulama çorabı giydirilmektedir. LPG uygulaması genellikle ağrısız bir uygulama olmasının yanı sıra kişide stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere de sahip olduğu görülmüştür. Bölgesel incelme de kullanılan popüler cihazlardan biridir.

LPG’nin Etkileri Nelerdir?

 • Gergin ve sıkı bir karına sahip olunmasını destekler.
 • İstenmeyen bölgelerde biriken yağların yakılarak, lenf sistemi yardımı ile vücuttan atılmasına yardımcı olur.
 • Sarkık kol altlarını sıkılaştırarak forma girmesine yardımcı olur.
 • Selülit ve ciltteki portakal kabuğu görünümünün giderilmesini destekler.
 • Vücudu yeniden şekillendirerek hatların orantılı bir biçimde yeniden tasarlanmasını sağlamaya yardımcı olur.
 • Bedensel daralma sağlanmasına yardımcı olur.
 • Diyet ve egzersizle incelme gerçekleştirilemeyen bölgelerde etkili olur.
 • Bel çevresinde oluşan yağ minderlerinin incelmesine destek olur.
 • Negatif basınç oluşturarak vakumlanan dokuda kan ve lenf dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
bölgesel incelme

LPG Kimlere Uygulanmaz?

 • Hamile ya da emziriyorsa
 • Normal doğumdan 3 ay sonra
 • Sezaryan ya da açık ameliyattan 6 ay sonra
 • Uygulama bölgesinde yoğun varis ya da kılcal damar problemi varsa Kanser geçmişi varsa doktorundan onay almak koşuluyla en az 5 sene

Selülit Nedir?

Selülit, halk arasında daha çok ”portakal kabuğu” görüntüsü olarak bilinen dokulardaki yağ birikimidir. Özellikle kadınlarda görülen ve adiposit adı verilen deri altındaki yağ hücrelerinde aşırı yağ birikimi ve bunu çevreleyen yüzeyel deri katmanlarındaki su birikimine bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Selülit 3 ana evrede görünür;

Evre 1 : Selülit görüntüsü sadece çimdikleme veya sert yüzeyde oturduğu zaman belirir,

Evre 2 : Selülit görüntüsü ayaktayken belirginleşir yatar pozisyonda kaybolur,

Evre 3 : Selülit ayakta ve yatar pozisyonda sürekli görünür durumdadır.

LPG ile incelme konusuyla ilgileniyorsanız . İnstagram sayfamızdan; @ gloriabeauyt_center takip ederek öncesi ve sonrası görsellerimizi inceleyebilirsiniz.


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz...

Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.

0543 893 92 79

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesini aramak için tıklayın