Gloria Beauty Center - Medikal Cilt Bakımı

Aquafacial cilt problemlerınde en iyi ve en etkılı kombine cilt bakım ,cilt yenileme ,akne ve leke tedavisi yöntemidir .

Aquafacial, akıllı yazılım ve işlemci teknolojisi geleneksel cilt bakım yöntemleriyle birleştirilerek kusursuz bir bakım uygulamasıdır. Hidro dermabrazyon teknolojisi aquafacial ile birlikte gelen en etkili cilt bakım uygulamasıdır.

HİDRODERMABRAZYON
Derinlemesine cilt temizligi uygulaması için kullanılır.

BİOTERAPİ
Lifting özelliği ile hücre geçirgenliği artar. Cildin su ve solüsyon emişi daha iyi hale gelir. Cilt yüzeyindeki kandaki oksijen miktarı artar kollajen ve elastin hücrelerinin aktivitesini artırır. Bu uygulama da cilt daha yumuşak daha esnek daha parlak bir hale gelir.

RADYO FREKANS
Ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Doku ısınmasının yönlendirilmesiyle ,cilt altı kollajen yapılarının daralmasına, küçülmesine, gerilmesine, kırışıklıkların hafiflemesine yardımcı olur.

ULTRASON
Uygulama ürünlerinin ve solusyonlarının cilt altı dokuya geçişini sağlar. Mikro sirkülasyon ve cilt yenilenmesine yardımcı olur.

adana güzellik merkezi


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz


UYGULAMA ALANLARI

Cilt elastikiyenin düzeltilmesinde
Cilt dokusunun kalitesinin artırılmasında
Yağlı ve geniş gözenekli cilt problemlerinde
Cilt leke tedavilerinde
Cilt renginin iyileştirilmesinde
Cildin toparlanması ve ince çizgilerin düzeltilmesinde etkilidir.

Klasik Cilt Bakımı

Cildin ihtiyacına uygun, tamamen profesyonel ürünler kullanılarak uzmanlar tarafından gerçekleştirilen cilt bakımı, yaklaşık 1,5 saat süren derinlemesine temizleme işlemdir. İlk olarak cilde ön temizleme, peeling ve tonik yapılır; ardından gözenekleri açmak için buhar verilir. Maske uygulamasıyla devam eden cilt bakımı, nemlendirici masajıyla tamamlanır.

İşlemin sonunda yağ ve kir ile tıkalı olan gözenekler açılırken cilt, esnekliğini ve parlaklığını geri kazanmış olur. Bu işlemin 28 günde en az bir kere yapılması önerilmektedir.

Cilt Gençleştirme

İnsanoğlu yüzyıllardır genç kalmanın sırlarını bulmaya çalışıyor. Yıllar geçtikçe yüzümüzde yaşlanmanın belirtileri olan kırışıklıklar, sarkmalar ortaya çıkıyor. Dengesiz beslenme, çevre kirliliği, uykusuzluk, stres, sigara ve alkol kullanımı bu süreci daha da hızlandırıyor. Gelişen teknolojiler sayesinde cildin yaşla birlikte kaybettiği kollajeni artırarak yüzdeki kırışıklık ve sarkmaları azaltıp cildin elastikiyetini artırmak amaçlanıyor. İşte, en etkili cilt gençleştirme yöntemleri…

ULTRASON İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

Fokuslu ultrason sistemleri sayesinde yüz ovali toparlanır, gıdı sarkmaları azaltılır, cilt gözenekleri sıkılaştırılır. Sonuç sıkılaşmış ve ince kırışıklıkları azalmış bir cilttir. Bu yöntemde ultrason dalgaları hedef dokuda odaklanır. Sürtünmeyle oluşan ısı enerjisi kas üstündeki fasya denilen tabakada ve derin dermiste kaogülasyona neden olur. Vücut tarafından yara olarak algılanan bu bölgede tamir mekanizmaları hareketegeçer ve yoğun kollajen aktivasyonu başlar

RADYOFREKANS

Bu yöntem için hiçbir cinsiyet sınırı bulunmamakta. Cilt ütüleme, rahatlıkla uyguladığımız ve oldukça etkili sonuçlar aldığımız bir gençleşme yöntemi. Yüz ütüleme–Radyo Frekans ile gençleşme estetik yöntemi aslında. Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına yüz ütüsü deniyor. Bu teknik, radyo frekansla cilt estetiğini sağlayan zararsız, güvenli estetik uygulamadır.

KİMYASAL PEELİNG

Cilde sürülen asitlerle cildin üst tabakası soyulur. Alttan daha canlı, sağlıklı bir cilt ortaya çıkar. Leke olasılığı taşıdığından genellikle kış aylarında yaptırılması önerilir. Mutlaka güneş koruyucu kullanılmalıdır. 1-3 hafta arayla 6-10 seans uygulanabilir.

DERMATERAP

Ucunda mikro iğneler olan dermaroller ya da dermapenle ciltte travma oluşturulur. İyileşme süreci başlatılır. Ciltte kollajen, fibrin elastin üretimi artar. İnce kırışıklık ve çizgilerin yok edilmesinde son derece etkilidir. Akne skarlarının küçülmesine de yardımcı olur.
Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz...
Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.


0543 893 92 79

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesini aramak için tıklayın


adana güzellik merkezi


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

Gloria Beauty Center - Güzelyalı
  • Adres: Güzelyalı Mah. 81100 Sk. Rıza Bey Plaza B Blok, Kat: 1, D: 2 Çukurova / ADANA

  • Telefon: (0322) 233 00 06

Gloria Beauty Center - Ziyapaşa
  • Adres: Ziyapaşa Bulvarı Kurtuluş Mahallesi Birlik Apartmanı 11/ 5 Seyhan / ADANA

  • Telefon: (0322) 503 43 43

Sosyal Medya