EL & AYAK BAKIMI

KALICI OJE

El bakımında önemli yer tutan tırnaklara, sabitleme cihazıyla uygulanan özel ojeler 2-4 hafta kalıcılık gösterir. Bu özel ojeler elleri güzel gösterirken aynı zamanda tırnakların ihtiyacı olan vitamini verir ve sağlıklı bir kullanım sağlar. Bu uygulama sayesinde zamandan kazanırken ellerin güzelliği uzun süre korunmuş olur.

PROTEZ TIRNAK

Tırnak yeme, şekil bozukluğu, sararma, tırnak çizgileri, kırılma ve soyulma problemi yaşayan kişiler tarafından tercih edilen protez tırnak uygulaması, tırnak benzeri malzemelerin el ve ayak tırnaklarına yerleştirilmesi ve sabitlenmesi işlemidir. Akrilik ve jel olmak üzere iki şekilde yapıştırılabilen bu protezler, UV ışınları yardımıyla kurutulur ve sabitlenir. Protez tırnakların kalıcılığı 4-6 ay arasında değişir.

PARAFİN

Parafin, kimyasal olmayan tamamen doğal bir maddedir. El ve ayaklar, içinde canlandırıcı etkisi olan meyve özleri barındıran parafinin içine daldırılır. Çıkarılıp streçlendikten sonra 10-15 dakika beklendikten sonra parafin soyulur ve nemlendirici uygulanır.

Özellikle kışın tercih edilen bu bakım türünün haftada en az 1 kere uygulanması tavsiye edilir.

 

 

AYAK DETOKSU

Gün boyu ayakkabının içinde kalan, koku ve deri problemi olan ayakları ferahlatmak ve yorgunluğunu almak için yapılan ayak detoksu, ayak sağlığını korurken aynı zamanda hayat kalitenizi artırır. Özellikle nasır problemi olanların ayak yumuşatmasında oldukça etkilidir. Vücudun dengesine kavuşması için oldukça önemli bir uygulamadır.

MANİKÜR & PEDİKÜR

Manikür günümüz şartlarında hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçemediği el ve tırnak bakımıdır.
Pedikür ayak sağlığı ve ayak rahatlığı açısından herkesin uygulama yaptırması gereken bir bakımdır.
Ne zaman el ve ayaklarınızın görünümü sizi rahatsız ederse, o zaman manikür ve pedikür uygulamasının zamanı gelmiş demektir.

 


 