Gloria Beauty Center - DERMAPEN UYGULAMALARI

İnsan vücudunun doğal süreçleri olan kolajen ve elastin sentezi mekanizmalarını tetikleyerek cildin tekrar yapılanmasını sağlayan Dermapen, cilt dokusunun cerrahi işlem gerektirmeksizin genç, dinç, parlak ve gergin görünmesini sağlayan bir medikal estetik uygulamasıdır.


Dermapen tedavisi uygulanamayan durumlar:
- Aktif deri ve mantar enfeksiyonuna olmak,
- İltihaplı rosasea,
- Aktif sivilceli cilt tipi 4-5 olmak,
- Cilt kanseri olmak,
- Siğil, uçuk ya da açık yarası olmak,
- Keloide meyilli olmak,
- Solar keratozu olmak,
- Kanser hastası olmak ve kemoterapi almak,
- HIV, hemofili, diyabet olmak,
- Ağır karaciğer yetmezliğine sahip olmak,
- Bağışıklık sistemi bozuk olmak şeklinde sıralanabilir.

adana güzellik merkezi


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz


Özel kremler ve lokal anestezi sayesinde kişinin ağrı hissetmemesi sağlanır. Cilt türüne göre 0.5-2.5 mm arası değişen iğne uçlarıyla cilt üzerinde, gözle görülemeyecek kadar küçük, mikro düzeyde mikrokanallar oluşturulur ve sanki vücutta yara varmış gibi bir algı yaratarak vücudun onarıcı mekanizmalarını devreye sokularak problemli cilt alanlarının yeniden yapılanması sağlanır.

İşlem sonrası şişlik ve morluk oluşumunu önlemek amacıyla buz ve serum uygulaması gerçekleştirilir.

Tüm bu işlemlerin sonunda cilt sıkılaşır, toparlanır, kendi kendini yeniler, lif oluşumu artar, deri olgunlaşır, kırışıklıklar azalır, açık gözenekler sıkışır ve cilt tonu dengelenir.

Bu uygulamanın kaç kez tekrarlanacağı kişiye, uygulama bölgesine, çevresel faktörlere ve cilt yapısına göre belirlenir ancak minimum 6 hafta sonra gözle görünür sonuç elde edilmeye başlanır; 3 ay sonra kesin sonuç elde edilir. Yaz aylarında dahi uygulanabilir ve özel bir bakım gerektirmez.

İyileşme süresi oldukça kısadır. Kişi, 45 dakika – 1 saat içerisinde sosyal hayatına devam edebilmektedir.

ÇATLAK TEDAVİSİ
Çatlaklar, vücudun çeşitli bölgelerinde, kilo artışı nedeniyle, derinin alt dokusunun genetik, hormonal ya da mekanik olarak gerilmesi sonucunda ortaya çıkan izlerdir. İlk başlarda pembe ya da mor renkli, daha sonra gri renkli ve daha az görünür bir hal alırlar. Mor ve pembe olan çatlaklarda, henüz doku hücrelerinin tamamı yok olmadığı ve hücre kendini daha çabuk yenileyebildiği için daha hızlı sonuca ulaşılır. Cilt türüne göre 0.5-2.5 mm arası değişen iğne uçlarıyla cilt üzerinde, gözle görülemeyecek kadar küçük, mikro düzeyde mikrokanallar oluşturulur ve sanki vücutta yara varmış gibi bir algı yaratarak vücudun onarıcı mekanizmalarını devreye sokularak problemli cilt alanlarının yeniden yapılanması sağlanır.

LEKE TEDAVİSİ
Leke yeni başladıysa tedaviden daha iyi yanıt alınmaktadır. Lekenin süresi ne kadar uzunsa tedavi de o ölçüde uzun sürmektedir. Lekenin derinliği tedavinin süresini ve etkisini değiştirir. Yüzeysel lekeler tedavilerle kolayca yok olurken derin lekeler ısrarla kalabilir. Bazı cilt tipleri tedavi açısından daha zorlayıcıdır. Ten rengi çok koyu olanlar ve cildi hassas, kızarık yapıda olanlarda dikkatli olunmalıdır.

ANTI-AGING BAKIM
Anti-Aging Bakım, yaş ilerledikçe, hormonal dengelerin değişmesiyle ve genetik özellikler nedeniyle oluşan problemlerin giderilmesi işlemleridir. Bu bakım öncesinde, yaş ilerlemesine bağlı hastalık riskleri saptanır ve daha uzun ve sağlıklı bir yaşam amaçlanır. Anti-aging cilt bakımı, güneş koruması, retinold içeren ürünlerle dermatolojik önem, nemlendirme ve su kaybını azaltma işlemleri, derideki pigmentasyonların yok edilmesi, antioksidan ürünlerin kullanımı gibi birçok parametreden oluşur. Tek bir uygulama sonrasında rejenerasyon süreci hemen başlar. İlk andan itibaren gerilme hissi hissedilir. Ciltte kollajen üretimini ve hücre yenilenmesini tetiklediği için uzun süreli etki sağlar.
Unutmayın! Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuyu Gloria Beauty Center Güzellik ve Bakım Merkezimizde üst kalite hizmet alabilirsiniz...
Gloria Beauty Center müşterilerine, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak, yüksek hizmet kalitesini uygun fiyata sunan bir işletmedir.


0543 893 92 79

Güler yüzlü ve sıcacık Gloria Beauty Center ailesini aramak için tıklayın


adana güzellik merkezi


Her Türlü Sorularınız İçin 09:00 - 18:00 Saatleri Arası WhatsApp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

Gloria Beauty Center - Güzelyalı
  • Adres: Güzelyalı Mah. 81100 Sk. Rıza Bey Plaza B Blok, Kat: 1, D: 2 Çukurova / ADANA

  • Telefon: (0322) 233 00 06

Gloria Beauty Center - Ziyapaşa
  • Adres: Ziyapaşa Bulvarı Kurtuluş Mahallesi Birlik Apartmanı 11/ 5 Seyhan / ADANA

  • Telefon: (0322) 503 43 43

Sosyal Medya